DLACZEGO RĘKODZIEŁO JEST DROGIE

with Brak komentarzy

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego rękodzieło może być droższe niż produkty masowo produkowane? Czym tak naprawdę wyróżniają się te unikalne wyroby i czy warto za nie zapłacić więcej? Odpowiedź kryje się w każdym detalu, które rękodzielnicy wkładają w swoje prace.

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH BRANSOLETKI RĘCZNIE WYKONANE SĄ DOSKONAŁYM PREZENTEM

with Brak komentarzy

Zobacz, jak bransoletki ręcznie wykonane mogą stać się wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby! Każda z nich to unikalne dzieło sztuki, które wyraża indywidualność i pasję. Przekonaj się, dlaczego warto podarować prezent, który jest pełen emocji i sentymentów. Odkryj piękno bransoletek ręcznie wykonanych i znajdź idealny prezent dla ukochanej osoby.

KWIETNIK MAKRAMOWY

with Brak komentarzy

Wiosna to czas, kiedy nasze ogrody i mieszkania zaczynają kwitnąć w pięknych kolorach. Nic nie dodaje więcej uroku do naszych przestrzeni niż piękne kwiaty. Dlatego właśnie teraz jest idealny moment, aby dodać trochę zielonego i kolorowego do swojego domu, korzystając z naszego makramowego kwietnika!

PREZENT DLA

with Brak komentarzy

Jeżeli szukasz prezentu dla bliskiej osoby możesz zajrzeć tu > SKLEP Właśnie dziś mój sklep otwiera dla Was swoje drzwi. Wszystkie rzeczy, które tu znajdziesz są wykonane własnoręcznie przeze mnie. Rzeczy te są oryginalne. Rękodzieło charakteryzuje się właśnie tym, że … Czytaj więcej

IDZIE WIOSNA IDZIE NOWE

with Brak komentarzy

Dawno mnie nie było. Wraz z zimą zapadłam w sen zimowy, ale wraz z wiosną już się budzę z nowymi pomysłami. Zakupiłam dużo materiałów i teraz planuję co by tu z nich stworzyć… jakie kolory dobrać ze sobą jakie wzory … Czytaj więcej

1 2 3