KTO TO JEST BONIFACY ?

with Brak komentarzy

Wczoraj były imieniny Bonifacego. Kim jest Bonifacy i dlaczego nazwa "Bonifacy Handmade" ?
Bonifacy pojawił się w moim życiu prawie trzy lata temu. To całkiem czarny kocurek, którego by już nie było gdybym nie wzięła go do domu.
To była zima 5.12.2017. Zdecydowałyśmy się z mamą zabrać kotka do domu, bo siedział cały czas w krzakach i miałczał, gdy moja mama (społeczny opiekun kotów) chodziła karmić kotki. Potem okazało się, że kocurek nie je, mam zapalenia pęcherza, a potem że ma piasek w pęcherzu. Leczenie było długie.
Do tej pory co pół roku chodzimy na kontrolne badania, bo ta choroba lubi się nawracać. Gdybyśmy tamtej zimowej nocy nie zabrały go do domu już dawno by był po drugiej stronie.
Nazwałam go Bonifacy, bo cały jest czarny jak ten kot w bajce z Filemonem - "Przygody kota Filemona". Boni - bo tak go w skrócie nazywamy ma się obecnie dobrze i myślę, że jest bardzo zadowolony ze swojego obecnego życia.

Długo zastanawiałam się nad nazwą. Aż padło na Bonifacy. Potem odkryłam też, że św. Bonifacy to patron krawców. Także chyba głównym moim cele jednak będzie szycie, bo wszystko właśnie mnie w tym kierunku pcha.
A tu zdjęcie Boniusia. Szefa naszego zespołu kreatywnego 🙂

Bonifacy
Poleć to:

Zostaw Komentarz